KURUMSAL

Hakkımızda

Arsistek Arıtma A.Ş ; 2014 yılında tüm birikim, tecrübe ve öz kaynakları ile sektörel hedefleri doğrultusunda kuruldu. 2004 yılından itibaren, sektörel bilgi ve deneyimler kazanan firmamız, Ankara merkezli yönetim, teknik servis ve Başkent organize sanayi bölgesinde yer alan 2500 m2 kapalı üretim, depolama ve sevk alanı ile sektörde faaliyet göstermektedir. Uzman mühendis, teknik ve yönetim kadrosuyla yurt içi ve yurt dışı pek çok proje yürütmektedir.

Arsistek Arıtma A.Ş, bünyesinde bulundurduğu makine ekipman ve üretim departmanıyla dışa bağımsız olarak tüm imalat sürecini kendi bünyesinde sürdürmektedir.

Yurt içi ve yurt dışı tüm projelerimizde tesislerimizin çalışması ve kullanılması önceliğimizdir. Önemli olanın çalışır ve doğru proseslerde uygulanan arıtma tesisleri olduğu bilincinde hareket etmekteyiz.

Kurumsal Saydam

Kuruluş …

Şirketimiz sektörel deneyim ve tecrübeleri ile 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Kurumsal Saydam

Resmi Kurumlar …

Türkiye’ bulunan resmi makam ve idarelerce düzenlenen ihalelere katılımlar sağlamış ve son olarak Bursa Su ve Kanalizasyon İdaresi 7 bölge atıksu arıtma tesisi işini tamamlamıştır.

Kurumsal Saydam

Arıtma Tesisi İşletme …

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo. Pellentesque ipsum erat, facilisis ut venenatis eu, sodales vel dolor. Morbi sagittis, sem quis lacinia interdum vel faucibus orci.

Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo. Nulla varius consequat magna, id molestie ipsum volutpat quis. Suspendisse consectetur fringilla suctus. Pellentesque ipsum erat, facilisis ut venenatis eu, sodales vel dolor.

Kurumsal Saydam

Uluslararası Projeler …

Uluslararası mühendislik firmalarından gelen talepler doğrultusunda, projeler yürüten firmamız Arnavutluk, Bosna Hersek, Cezayir, Romanya, Irak, Suudi Arabistan, Libya, Özbekistan, Azerbaycan ve Makedonya gibi ülkelerde projeleri tamamlamıştır.

Kurumsal Saydam

%100 Projelendirme ve Üretim …

Üretim ve projelendirme hizmetlerini daha kaliteli bir yapıya sokmak için, toplamda 2500 m2 alana sahip fabrikasında “0” dışa bağımlılık politikasıyla üretime başlamıştır.

Fabrikamızda paket arıtma sistemleri, mekanik ekipman imalatlarının yanı sıra, sektörde bulunan diğer arıtma firmalarımızın imalatlarını da yapmaktadır.

Misyon

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vizyon

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Çözüm Ortaklarımız